Nasz zespół

Piotr Dacjusz StarzyńskiPrezes fundacji

Założyciel Fundacji Pięć Plus i doktorant wydziału Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Trener szybkiego czytania, mnemotechnik, map myśli i rozwoju osobistego. Gra w zespole Igray i Babickiej Orkiestrze Dętej im. Krzysztofa Pendereckiego

"Ze względu na nieustanną potrzebę podnoszenia swoich kwalifikacji zdecydowałem się na zgłębienie tajników skutecznej nauki. Wiem z doświadczenia, że odpowiednia motywacja i organizacja czasu stanowią klucz do sukcesu. To one sprawiają, że da się złapać wszystkie sroki za ogon!"


piotr@5plus.edu.pl

Olga StarzyńskaCzłonek zarządu

Trenerka metod efektywnej nauki oraz pasjonatka języków obcych, absolwentka kursów organizacji czasu, mnemotechnik oraz map myśli. Swoim doświadczeniem wspiera nas przy tworzeniu kursów.

"Łatwo wyobrazić sobie sytuację, w której na nic nie mamy czasu. Właściwa organizacja czasu pozwala mi jednak utrzymać codzienne obowiązki na przyzwoitym poziomie przy jednoczesnej pracy oraz realizacji mojej wielkiej życiowej pasji - nauki języka hiszpańskiego"


ola.starzynska@5plus.edu.pl

Katarzyna ObidzińskaTrenerka

Coach, trener personalny, silnie związana ze środowiskiem teatralnym, technikami pracy głosem, prowadziła wiele warsztatów z emisji głosu, wystąpień publicznych, aystentka reżysera w warszawskim Teatrze Rozmaitości, aktorka teatru baza.

"Jako aktorka muszę zapamiętywać ogromne partie tekstu, mnemotechniki w połączeniu z technikami walki ze stresem pozwalają na swobodę gry zarówno w świetle reflektorów jak i przy pełnej sali."


katarzyna.obidzinska@5plus.edu.pl

Paweł SzydłowskiCzłonek zarządu

Animator, instruktor ZHP, lider, organizator wyjazdów grupowych, trener metod szybkiego czytania, autor wielu prac naukowych, człowiek który pamięta wszystkie nazwiska i fakty oraz czyta dwanaście książek tygodniowo.

"Ciężka praca to coś, co szlifuje każdy charakter. Jednakże praca taka zawsze musi mieć sens. Jestem zwolennikiem metod prowadzących bezpośrednio do osiągnięcia celu oraz organizacji czasu, ponieważ punktualność jest grzecznością królów."


pawel.szydlowski@5plus.edu.pl

Patryk Kujawskiczłonek zarządu

Trener zajęć grupowych, lider projektów międzynarodowych (Francja, Litwa, Azerbejdżan) oraz praktyk mnemotechnik. Zajmuje się programowaniem systemów bankowych, rozwój osobisty i coaching gupowy to jego odpowiedź na brak motywacji czy porozumienia w hermetycznych środowiskach.

"Wszyscy, którzy mieli kiedykolwiek okazję kierować zespołem programistów, wiedzą, że nie jest to łatwe. Jednak zaawansowane techniki komunikacji pozwalają przełamać każdą barierę"


patryk.kujawski@5plus.edu.pl

Ewa Ochodzkatrenerka

Studentka piątego roku medycyny na warszawskim Uniwersytecie Medycznym, aktywistka i działaczka projektów międzynarodowych oraz trenerka metod szybkiego uczenia się, posiada szerokie doświadczenie w każdej grupie wiekowej - od sześciolatków do seniorów.

Medycyna całkowicie zabiera niektórym osiem lat życia. Nie wyobrażam sobie ograniczenia moich aktywności a korzystanie z mnemotechnik pozwala mi łączyć studia, pracę oraz prowadzenie drużyny harcerskiej"


ewa.ochodzka@5plus.edu.pl

Bartłomiej Bojskitrener

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz filologii japońskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Aktywny działacz samorządu uniwersytetu warszawskiego, organizator wyjazdów studenckich oraz międzynarodowych spotkań. Trener mnemotechnik i specjalista od nauki języków obcych.

"Moje licealne doświadczenia z szybkim czytaniem zachęciły mnie do zgłębienia tematu szybkiej nauki. W efekcie byłem w stanie pogodzić pracę na pełny etat oraz dwa dzienne kierunki studiów na różnych uczelniach."


bartlomiej.bojski@5plus.edu.pl