Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania w związku z organizowanymi przez nas kursami. Dla Pańtwa wygody krótko odpowiedzieliśmy na wszystkie z nich. Zapraszamy równie do bezpośredniego kontaktu z nami.

Lista pytań

Zajęcia odbywają się w biurze naszej Fundacji przy ulicy Nalewki 5. Można wygodnie dojechać do nas komunikacją miejską:
Metro Ratusz Arsenał + 8 minut spaceru
Przystanek Muranowska + 2 minuty spaceru
Zadatek na kurs w wysokości 100 złotych należy przelać na nasze konto do przelewów, dostępne w zakładce Kontakt. Resztę należności za kurs należy uregulować gotówką u osoby prowadzącej zajęcia. Na wszystkie kursy wystawiamy rachunki, które kursanci otrzymują najpóźniej 14 dni od uiszczenia opłaty za kurs.
Zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria na kursie, zarówno w postaci materiałów jak i kawy oraz herbaty wraz z przekązkami na poprawę koncentracji (słonecznik, żurawina, rodzynki, orzechy).
Wszyscy niepełnoletni kursanci potrzebuję zgody swojego rodzica bądź prawnego opiekuna. Wzór takiej zgody znajduje się tutaj. Jeśli nie masz skończonych 18 lat, musisz mieć ze sobą wypełnioną zgodę na pierwszych zajęciach kursu.
Jesteśmy Fundacją i jednym z naszych głownych zadań jest umożliwienie efektywnej nauki wszystkim. Jeśli koszt kursu stanowi dla Państwa problem, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Znajdziemy rozwiązanie a udzielana przez nas pomoc jest zawsze dyskretna.
Uczestnicy naszych kursów mają nieograniczony dostęp do powtarzania zajęć a nasze kursy odbywają się cyklicznie co miesiąc. Jeśli kursant opuścił dzień kursu, może go nieodpłatnie odbyć w kolejnym miesiącu.
Naszym celem jest stworzenie miejsca, do którego kursanci będą wracali. Można w nieograniczony sposób powtarzać zajęcia w ramach ukończonego kursu. Wielu uczniów korzysta z tej możliwości, przypominając sobie część materiału np. w klasie maturalnej.
Jeśli grupa wyrazi chęć i uzyskamy zgodę dyrekcji szkoły możemy zorganizować kurs w dowolnym miejscu. Minimalna liczebność grupy do której będziemy dojedżać to pięć osób.
Ofertę dla szkół partnerskich można znaleźć w tym miejscu. Jeśli chcesz, żebyśmy poprowadzili bezpłatne zajęcia w Twojej szkole możesz przekazać informacje o nas dyrekcji bądź pedagogowi w swojej szkole albo napisać do nas maila na adres kontakt@5plus.edu.pl o chęci rozpoczęcia współpracy.

Więcej pytań?

Dane kontaktowe

Siedziba Fundacji Pięć Plus
ulica Nalewki 5, 00-187
Warszawa, Polska
Telefon: (+48) 514-914-519
E-mail: kontakt@5plus.edu.pl

Godziny otwarcia

zapraszamy na spotkanie
po wcześniejszym umówieniu się

  • Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
  • Sobota: 14:15 - 18:00
  • Sunday: 14:15:00 - 18:00